Unikátní mobilní galerie

Přestavěli jsme obyčejný lodní kontejner na neobyčejný multifukční výstavní prostor..

  • GALERII, která může cestovat!
  • GALERII, která přijede za návštěvníkem!
  • GALERII, která bude pro všechny a bez vstupného!
  • GALERII, která může být současně i malou rozhlednou či podiem!
  • GALERII, která bude přinášet do racionálního světa barevné emoce!
  • GALERII, kterou budete moci navštívit kdykoliv! O půlnoci či za svítání!

Vzali jsme dvanáctimetrový lodní kontejner a vykouzlili jsme z něho originální putovní galerii. Lodní kontejner se díky novým proskleným stěnám proměnil v neotřelý výstavní prostor. Svoji funkci má i střecha kontejneru, kterou lze variabilně využívat jako podium, terasu, vyhlídku či jako další výstavní plochu pro exteriérové sochy a instalace.

Součástí mobilní galerie je i jedinečná zelená stěna, neboť jedna z bočních stran a část střechy porostly zelení, a to díky prvním 3d tišteným květináčům pro vertikální zelené stěny na světě! Spojuje v sobě hned tři unikátní myšlenky  – sochařství, 3D tisk betonu a zelené budovy.

Celý koncept je navržen tak, aby galerie mohla cestovat, právě tak jako lodní kontejner. Snadno se naloží, odveze a zase usadí na nové místo. Díky umístění ve veřejném prostoru tak jde o první galerii, která je určena skutečně všem. I těm, kteří zrovna nejsou běžnými návštěvníky výstavních síní. Výstavy uvnitř jsou viditelné zvenčí, tedy jde navíc o galerii přístupnou kdykoliv, při úsvitu i o půlnoci. A zdarma!

Projekt Mobilní galerie vám přináší Umění ve městě, Scoolpt a LIKO-S